Gök Bilgisayar Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri, 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Network (Ağ), Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte birçok Yazılım, Otomasyon, Web Çözümleri, Veri Merkezi Altyapısı, Eğitim Projelerini de başarı ile tamamlamıştır. Noktadan noktaya kablosuz çözümler ile kablolamanın zor ve maliyetli olduğu konumlarda kamera sistemleri, Merkez-Şube bağlantıları, uzak noktalara internet ve ağ erişimi sağlanması gibi birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Firmamız, Microsoft  MCSE, MCSE-Messaging+Security, MCSA, MCSA-Messaging+Security, MCP, CCNP, CCNA, gibi uzmanlık sertifikalarına sahip kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda dünyanın önde gelen uçtan uca güvenlik çözümü sağlayıcılarından Fortinet Partneri olarak hizmet vermektedir.

Gök Bilgisayar olarak hedefimiz, işletmelerin gelişen teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm donanım ve yazılım sistemlerinin kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak, olası veri kayıplarını ortadan kaldıracak önlemlerin alınması ve felaket senaryolarının planlanması. Güncel firewall sistemleri, virüs programları, DLP çözümleri, virüs, siber saldırı, veri güvenliği Tüm destek taleplerinin en kısa sürede çözümlenmesi ve işletme verimliliğini en üst seviyede tutmak.

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarımı yaratmak.