Güvenilir servis hizmeti

Müşterilerimize ilham veriyor ve bilişim teknoloji alt yapılarını güçlendiriyoruz

Tecrübe

1998 yılından günümüze

Kurumsal çözümler

Teknolojik ihtiyaçlarınıza doğru çözümler

24/7 Destek

İş süreçlerinizi kesintisiz destekliyoruz

Neden firmanızın BT (Bilişim Teknolojileri) hizmetlerine ihtiyacı var?

İşletmeler için teknolojik ihtiyaçlar sürekli olarak artmaktadır. Bu hizmetlerin ne kadarını, hangi ölçüde kullanmanız gerektiğine karar verecek bir danışman tutmanız iş verimliliğinizi arttıracak ve paranızı koruyacaktır. Kaynaklarınızı doğru yönetecek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün ve hizmet alımı yapacaksınız. IT hizmetine ihtiyacınız olup olmadığını bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

1- Teknoloji altyapınız güncel ve kullanışlı değil

Teknoloji & altyapı

Bilgisayar sistemlerinin bileşenleri hızla gelişiyor ve işletmeler bu hıza ayak uyduramıyor. Bakım sözleşmeli müşterilerde güncel teknolojiler kullanılır, önemli güvenlik yamaları uygulanır ve bir çok ücretsiz hizmeti aldığınız servis doğrultusunda kullanırsınız.

2- Yedekleme çözümüm yok

Yedekleme & Felaket kurtarma

Verilerinizin erişilebilir olmasından daha önemli bir konu yedeklemedir. Datalarınızın; virüslere, veri kaybına, kullanıcı hatasına ve oluşabilecek felaket senaryolarına (Yangın, hırsızlık, Sel, Deprem vb) karşı yedeklenmesi en önemli hizmetlerdendir. Yedekleme çözümleri Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamına uygun olarak yedeklenir ve geri yükleme gerektiğinde hızlıca dönüş sağlanabilir. Firmamız bu konuda Bulut ve lokal yedekleme çözümleri sunmaktadır.

3rd Approach We Follow

Support & Delivery

Quisque cursus metus vitae pharetra auctor sem massa mattis sem  interdum magna augue eget diam. Vestibulum ante ipsum primising faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia.

Bizimle iletişime geçin 02123567575 | [email protected]

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing ausmod tempor incididunt utm labore et dolore magna aliqua lacinia. Fusce ac turpis minim veniam quis nostrud ercitation ullamco labor aliquip sed lectus risus.

John Deo – CEO ABCWorks

4.8

Trusted by Millions of customers

Achieve Your Goals
with Strategy

Quisque cursus metus vitae pharetra auctor sem massa mattis sem  interdum magna augue eget diam. Vestibulum ante ipsum primising faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia.

Consulting
Management
Brainstorming