Web hosting hizmeti

WEB HOSTING

Vermiş olduğumuz Web hosting hizmeti, statik, dinamik ve interaktif web sayfalarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Hosting hizmetinde müşterimiz kendisine verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapıp Cpanel ya da Plesk panelin gelişmiş özelliklerini kullanarak alanını dilediği gibi yönetebilir. Web sayfalarınızın yapısına göre esnek hosting seçenekleri mevcuttur.

Her yıl sunucularımız yenilenmekte ve güvenlik yazılımları etkin bir şekilde güncellenmektedir. Sunucularımız profesyonel olarak kurulmuş Datacenter’ımızda barındırılmaktadır.

DNS bilgilerimiz

NS1.GOKSERVER.COM

NS2.GOKSERVER.COM

Panel içerisinde Standart hosting için bir çok gelişmiş ücretsiz script müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Hizmetler ve web hosting ücretlerimiz için satış ekibimizden fiyat isteyebilirsiniz.

DOMAIN TESCİL

Alan adı tescil işlemleri ülkelere göre farklı kurumlardan tescil edilir. En yaygın olarak kullanılan com, net, org alan adlarının tescilleri paylaşımlı tescil uygulamasına geçişten sonra 30’u aşkın kurum tarafından tescil edilmektedir. Sorgulama sonucunda alan adı tescil edilmemiş ise satın alabilirsiniz.

Gök Bilgisayar, .com, .net, .org, .info, .tv, .cc domainlerini Tucows, .com.tr, .org.tr, .gen.tr domainlerini ise ODTÜ aracılığıyla kendi sisteminden tescil edebilmektedir. Tescil işlemi için gerekli tüm işlemler tarafımızdan online olarak yapılmaktadır.

TEKLİF AL

HIZLI TEKLİF AL

Formu doldur, 24 saat içerisinde fiyat teklifi tarafına ulaşsın.
TEKLİF AL