7/24 Destek garantisi

Sınırsız destek hizmeti

7/24 Destek garantisi

Kurumunuz ile yapılan sözleşme içeriğine bağlı olarak tek fiyat ve 7/24 sınırsız destek hizmeti sunulur.

Sınırsız telefon ve uzak destek

Tek ücret ile sınırsız destek garantisi

Sınırsız telefon ve uzak destek

Bakım anlaşması dahilinde alacağınız tüm telefon ve uzak destek hizmetleri ücretsiz ve sınırsızdır.

En uygun fiyat

En düşük bakım anlaşması fiyatları

En uygun fiyat

Bakım anlaşması fiyatlarında, bilgisayar sayısı sınırlaması olmadan en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

TEKLİF AL

HIZLI TEKLİF AL

Formu doldur, 24 saat içerisinde fiyat teklifi tarafına ulaşsın.
TEKLİF AL

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bilgisayar Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması, düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal ya da yazılımsal sorunlar için en kısa zamanda bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

İşletmesinde bulunan güvenlik duvarı, sunucu, yedekleme üniteleri, bilgisayar, notebook, yazıcı ve diğer çevre birimlerinin sayısı dört ve üzerinde olan, sorun oluşmadan önce koruyucu önlemlerle iş akışında aksamaların olmasını istemeyen tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

Kurumsal Bakım anlaşması süresince ayda bir kez periyodik bakım hizmeti yerinde uzman ekibimiz tarafından yapılır. Bakım hizmeti; yedekleme, virüs taramaları, kullanıcı sorunlarının giderilmesi, yazılım güncellemeleri, donanım güncellemeleri hizmetlerini kapsamaktadır. Windows Sunucu İşletim sistemleri, Windows İşletim sistemleri, Microsoft Ofis uygulamaları, Güvenlik duvarı kurulum, yönetim ve raporlaması, Kablosuz ağ kurulumu ve yönetimi ve Yedekleme çözümleri standart hizmetlerimiz arasındadır. İhtiyaç durumunda Outsourcing, help desk ve benzeri personel hizmetleri de sağlanmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti sisteminizde bulunan Sunucu, Güvenlik duvarı, Bilgisayar, Notebook, Yedekleme ünitesi, Kablosuz ağ sistemi, Yönetilebilir Switch ve çevre birimlerinin (yazıcı, tarayıcı, ağ üzerinde çalışan diğer bilgisayar çevre birimleri vb) kullanım amaçları ve sayısına göre değişmektedir. Fiyatlandırma sistem analizi yapıldıktan sonra teklif olarak müşteriye sunulmaktadır. Fiyat teklifi almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması 1 yıl olarak yapılmaktadır. Aylık, 2 Aylık ve 3 Aylık bakım periyotları üzerinden fiyat teklifi oluşturulmaktadır. Kurumsal bakım anlaşması taahhüt içermediği için 30 gün öncesinde bilgi verilerek tek taraflı olarak sonlandırılabilmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

 • Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Uzak destek ve telefon desteği ile çözülemeyen ve yerinde müdahale gerektiren sorunlarda İstanbul içi müdahale süresi 30 dk-3 saat aralığındadır.
 • Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında firma hiçbir ek ücret ödemez.
 • Yasal zorunluluklar kapsamında 5651 Sayılı Yasaya Uygun Log Tutma, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bakım anlaşmalı müşterilerimiz bilgilendirilir ve alınması gereken önlemler konusunda verilecek danışmanlık hizmeti ücretsiz olarak verilir.
 • Sunucu, Storage ve Yedekleme ünitesi gibi kritik donanımların düzenli kontrolleri yapılarak olası data kayıpları önlenir. Felaket senaryoları planlanarak lokal ve bulut yedekleme çözümleri bakım anlaşması kapsamında ücretsiz olarak planlanır.
 • Donanım ve yazılım alımlarında bakım anlaşmalı firmalar özel iskonto ve ödeme koşullarından faydalanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler ve ihtiyaçlar toplanır. Bilgisayar ve sistem analizi yapılarak çalışma şartlarına göre fiyat teklifi oluşturulur. Teklifin onayından sonra sözleşme hazırlanır. Firmanın bilgisayar sayısına göre sorumlu Sistem Mühendisi altında ilgili personeller atanır. Ekibimiz sistem üzerinde birkaç günlük yoğun bir çalışma gerçekleştirdikten sonra İş Süreçleri ve bitiş tarihleri belirler. İş süreçleri tamamlanana kadar ilk ay yoğun bir ziyaret gerçekleştirilir. İş süreçleri ilgililer ile paylaşılarak sürecin firma yetkilileri tarafından takip edilmesi sağlanır. İş süreçleri tamamlandıktan sonra periyodik bakımlar devam eder. Aylık periyodik bakım günleri her ay başında e-posta ile bildirilir.

Bilgisayar bakım anlaşması dahilinde periyodik olarak aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır.

 • Sunucu yedeklemesi
 • Antivirüs güncellemesi ve taraması
 • Lisans kontrolleri
 • Kullanıcı şikayetlerinin giderilmesi
 • Sunucu ve terminal bilgisayarların disk sağlık durumlarının kontrolü
 • İşletim sistemi güncellemeleri
 • Güvenlik duvarı yazılım güncellemeleri
 • Kritik öneme sahip donanımların toz temizliği
 • Kablolu ve kablosuz ağ yapısının kontrol edilmesi
 • İnternet erişim kurallarının denetlenmesi
 • Yedekleme ünitelerinin kontrol edilmesi
 • Yapılan bakım hizmetinin raporlanması
 • Sınırsız telefon ve uzak destek hizmeti
 • Müşteri önceliği (acil durumlarda yerinde destek)

Bilgisayar bakım anlaşması ücretleri firmanın sahip olduğu Sunucu, Firewall, Yedekleme ünitesi, Network yapısı, Bilgisayar sayısı ve şube sayısına göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi için [email protected] adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bakım anlaşması hizmeti 12 Aylık sabit fiyat garantisi ile yapılmaktadır. Ancak sebep belirtmeksizin sözleşme süresinden bağımsız, 1 ay önceden sözleşme sonlandırılabilir.

TEKLİF AL

HIZLI TEKLİF AL

Formu doldur, 24 saat içerisinde fiyat teklifi tarafına ulaşsın.
TEKLİF AL